Prázdninový program školky

Nevíte kam s nejmenšími o prázdninách? No přeci do naší školky :-) Vyberte si týden, vyberte pro děti lákavé téma a my

jim připravíme úžasný program. Také máme děti, víme, že dovolená nemá bohužel tolik dní jako prázdniny a ne všechny babičky jsou "hlídací". A proto jsme tu my, svou práciděláme s nadšením a láskou a už dnes se těšíme na vaše děti.

 PRÁZDNINOVÝ PROGRAM PRO ŠKOLKOVÉ DĚTI

Letní prázdniny se kvapem blíží a rodičům dětí začínají starosti, kam s nimi. Větší děti se pošlou na tábory, k babičkám… Ale co s těmi menšími, kteří na tábor věkově ještě nemohou a přespání mimo domov nepřipadá v úvahu?

Victoria School MŠ nabízí pro heslem „MÁME VLASTNÍ NÁVODY, LÉTO PLNÉ POHODY“ tematické týdny pro děti od 2 do 6 let i s angličtinou.

11. - 15.7. Vědecký týden
18. - 22.7. Pohádkový týden
25. - 29.7. Pohybově hudební týden
1. - 5.8. Týden lesa
8. - 12.8. Sportovní týden
15. - 19.8. Indiánský týden

Od 8:00 do 17:00 se děti mohou těšit na anglické tvoření, vyprávění a dramatizaci pohádek, závody o ceny, jógu, pobyt v lese, tancování, zpívání a při pěkném počasí i koupání v bazénu.

Cena za 1 týden: 2.500,- Kč/dítě
Cena za 2 týdny: 4.700,- Kč/dítě

V ceně je bohatý program, organizované aktivity v angličtině s rodilým mluvčím, jídlo, tematické specialitky jako minikoncert na trubku a klavír, výroba indiánských artefaktů - práce se dřevem, dramatizace pohádky, olympijské klání, zajímavé jógové pozice nebo pokusy se vzduchem a vodou.

 sun 154902 640