ZŠ Victoria School stále nabízí volná místa do vybraných tříd, i do 1. třídy, pro školní rok 2020/2021!

 

Aktuálně máme pro školní rok 2020/2021 v těchto třídách tyto počty volných míst: 

1. třída - 2 volná místa

2. třída - plně obsazena

3. třída - 1 volné místo

4. třída - plně obsazena

5. třída - 4 volná místa

6. třída - 1 volné místo

7. třída - 7 volných míst

8. třída - 4 volná místa

9. třída - 9 volných míst

 

Neváhejte a kontaktujet nás, ať už telefonicky: 737 456 654, e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se přijďte na nás a na školu podívat rovnou osobně. Přijímáme žáky i během školního roku a moc se na Vás těšíme!

Nabízíme výbornou výuku angličtiny, malý počte žáků ve třídě (skoro rodinná atmosféra), U nás máte jistotu, že učitelky a učitelé budou mít na Vaše dítě dost času a přirozeně se naučí víc, než by si samo představovalo. Nemusíte mít obavy o to, že Vaše dítě bude mít ve třídě děti, které se anglicky učí od mateřské školky. Při přijetí si jeho úroveň angličtiny otestujeme a bude pak chodit na hodiny s žáky na stejné úrovni. 

 

Jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy, seznámit vás s prostory naší školy a nechat vás nahlédnout do výuky.