TÝM NAŠÍ ŠKOLKY

200 Dana

Ing. Dana Robertson 
(zřizovatel školy)

Dlouholetá manažerská zkušenost paní Robertson z různých oborů podnikání vnáší do zázemí a chodu školky cit pro detail a kompaktní řád. Je maminkou dvou dcer a dokáže přesně postihnout potřeby dětí. Posouvání  dětských horizontů s něžností a porozuměním je pro ni samozřejmostí.

 Renata

Renata Birdová 
(zástupce ředitele Victoria School pro MŠ)

Po střední pedagogické škole získávala zkušenosti paní učitelky v MŠ. Ty pak společně s nástavbovým studiem personálního řízení lidských zdrojů zúročila jako ředitelka soukromé školky se zaměřením na sport a zdravou výživu, kde působila 8 let. Je velmi otevřená a upřímná, vztah k dětem její život obohacuje, ráda vidí jejich růst, úsilí a radost ze společného úspěchu. Sama vychovává syna 16 let a dceru 14 let, z velké části se tedy věnuje dětem, ale najde čas i na své záliby, jako je sport a poznávání nových kultur.

1kolka 2 Cody

John Cody Hudson
(učitel)

John pochází z USA, Florida. Má vystudovanou historii na univerzitě South Florida. Během studentských let asistoval svému otci při trénování mladších žáků ve fotbale. Má zkušenosti s předškolními dětmi z asistenční práce. Je hudebníkem, hraje na flétnu a kytaru. Je nesmírně trpělivý a děti s ním užijí spoustu legrace. Umí motivovat k systematické práci i ty nejmenší.

Zeina

Zeina
(učitelka)

Jejím domovem je USA.

 200 nicole

Nicole
(učitelka)

Jejím domovem je USA.

 

1kola 4 Irenka

Irena Kostínková
(učitelka)

Učitelka mateřské školy s láskyplným přístupem a  dlouholetými zkušenostmi. Věnuje se předškolní přípravě a výtvarným aktivitám.