TÝM NAŠÍ ŠKOLKY

200 dana

Ing. Dana Robertson 
zřizovatelka školy

motto: "S úsměvem jde všechno lépe"

Dlouholetá manažerská zkušenost paní Robertson z různých oborů podnikání vnáší do zázemí a chodu školy cit pro detail a kompaktní řád. Je maminkou dvou dcer a dokáže přesně postihnout potřeby dětí. Posouvání  dětských horizontů s něžností a porozuměním je pro ni samozřejmostí.

 

Mgr. Anna Hroudová
provozní manažerka

motto: "Take it easy"

200 Matej

Mgr. Matěj Žák
ředitel Victoria School ZŠ a MŠ

motto: "Není důležité změnit celý svět, ale jen kousek kolem sebe"

Po absolvování studia speciální pedagogiky a vychovatelství na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem působil 7 let jako učitel u dětí s těžkým mentálním postižením na Základní škole speciální v Malešicích, poté dalších 6 let jako učitel prvního stupně na základní škole v Klánovicích. Od roku 2012 byl ředitelem klánovické mateřské školy. Má dvě dcery a ve volném čase se nejraději věnuje sportu, především basketbalu, který hraje více než 30 let.

 

Mgr. Pavla Hávová
hlavní učitelka MŠ

Lada

Mgr. Lada Šnejdrlová
dvojjazyčná asistentka, učitelka AJ

motto: "Today will be amazing so wake up and smile. Positivity is a choice that becomes a lifestyle"

Studovala, žila a pracovala v Jižní Karolíně, USA. Je držitelkou jazykového certifikátu CPE (Certificate of Proficiency in English), instruktorkou Zumby, aerobiku a body stylingu. Má dlouholeté zkušenosti jako soukromý lektor angličtiny a své dvě děti s manželem vychovávají bilingvně i když jsou oba Češi (Lada na děti již od narození mluví pouze anglicky).

 

John Cody Hudson
rodilý mluvčí, učitel AJ

 

 

 

Michelle Leigh Šebestová
rodilá mluvčí, učitelka AJ

 

Původem z Alabamy, USA, absolventka Universtity of Montevallo.