TÝM NAŠÍ ŠKOLKY

200 dana

Ing. Dana Robertson 
zřizovatelka školy

motto: "S úsměvem jde všechno lépe"

Dlouholetá manažerská zkušenost paní Robertson z různých oborů podnikání vnáší do zázemí a chodu školy cit pro detail a kompaktní řád. Je maminkou dvou dcer a dokáže přesně postihnout potřeby dětí. Posouvání  dětských horizontů s něžností a porozuměním je pro ni samozřejmostí.

foto bude doplněno

Mgr. Anna Hroudová
provozní manažerka

motto: "........................"

200 Matej

Mgr. Matěj Žák
ředitel Victoria School ZŠ a MŠ, třídní učitel 2. třídy

motto: "Není důležité změnit celý svět, ale jen kousek kolem sebe"

Po absolvování studia speciální pedagogiky a vychovatelství na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem působil 7 let jako učitel u dětí s těžkým mentálním postižením na Základní škole speciální v Malešicích, poté dalších 6 let jako učitel prvního stupně na základní škole v Klánovicích. Od roku 2012 byl ředitelem klánovické mateřské školy. Má dvě dcery a ve volném čase se nejraději věnuje sportu, především basketbalu, který hraje více než 30 let.

Petra

Mgr. Petra Kopsová
hlavní učitelka MŠ

motto: "Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě."

Informace budou doplněny.

MICHA

Micha Gidon
rodilá mluvčí, učitelka Aj

motto: "Nikdy nejsi dostatečně oblečená bez úsměvu"

Absolvovala úspěšně zkoušku TEFL. Pochází z Louisiany a má za sebou 2 roky zkušeností s učením. Má ráda, když je její výuka praktická a kreativní.

<foto bude doplněno>

Jonathan Luke Spencer
rodilý mluvčí, učitel Aj

motto: "..."

Pochází z Dentonu v USA. V české republice je prvním rokem. Absolvoval úspěšně zkoušku TEFL a velice ho baví práce s malými dětmi

<foto bude doplněno>

Matthew Pollard
rodilý mluvčí, učitel Aj

motto: "..."

Původem z Velké Británie, nyní již 15 let ve České republice. V roce 1989 vystudoval na Dewsbury College předškolní pedagogiku. Má velké množství praxe s dětmi od 3 do 14ti let.